Rabka-Zdrój i tereny na około

Jesteś na górze zwanej "Zbójecka Góra", a dokładnie gdzieś nieopodal szczytu. Naokoło łąki i lasy. Stajesz przed domkiem i widzisz w dole Rabkę-Zdrój. Spoglądając dalej, minimalnie w prawo, przy dobrej pogodzie jesteś w stanie zobaczyć Tatry. Od prawej do lewej (i na odwrót) na horyzoncie rozciągają się szczyty gór. Za Twoimi plecami domek. Cały z drewna, jest do Twojej dyspozycji. Na piętrze, dwa pokoje z przedpokojem i skrzynią pod oknem, na której idealnie czyta się książki. Są i schody- należą do stromych. Prowadzą na dół lub do góry, jak to schody i powiem szczerze, robią robotę! Na parterze salon, otwarta kuchnia i łazienka, troszkę w stylu industrial (chyba). Przed domkiem stoi pergola, z zadaszeniem głównie przeciw słonecznym ale z deszczem też sobie radzi. A słońca mamy pod dostatkiem, a to dlatego że domek stoi na południowym stoku i ustawiony jest przodem i w tą właśnie stronę!

Co do Rabki-Zdroju. Jest do niej 10 minut spacerkiem lub parę samochodem. Tak po krótce i z pamięci- mamy tutaj "słynny" park, bulwary nad rzeką, starą ale odnowioną stację kolejową, pomnik Świętego Mikołaja, fontannę ze słoniami (nie wiedzieć czemu?), kilka restauracji, całe mnóstwo sklepów spożywczych i takie tam inne inności. 

Oczywistym jest, że nie na Rabce-Zdroju kończą się atrakcje. Od nas wszędzie jest blisko. Czy to Zakopane, czy Białka Tatrzańska czy Kraków, raczej nigdzie odległość nie przekracza kilkudziesięciu minut samochodem. I to tyle, bo można by pisać i pisać, ale kto to będzie czytał? Zapraszamy, reszta wyjdzie w praniu, a i tak będzie fajnie!