Jak zarezerwować i regulamin

Najlepiej piszcie na adres dzielcowo@gmail.com. Nasza oferta jest pod tym adresem https://www.nocowanie.pl/noclegi/rabka-zdroj/domki/213284/?preview=213284&offer=275081.

Można również zadzwonić do nas pod podany na stronie numer telefonu.

Sami lubimy podróżować. Miejsca, które odwiedzamy, traktujemy jak swój własny dom. Zostawiamy je w takim stanie, w jakim je zastaliśmy. Staramy się dobrze bawić i wypoczywać, zachowując przy tym zasady zdrowego rozsądku i dobrego wychowania. Tego samego oczekujemy od naszych gości.

Żeby być w zgodzie z literą prawa, zamieszczamy regulamin naszego domku.

 

1.    Do korzystania z domku uprawnione są wyłącznie osoby wynajmujące. Wynajmujący domek nie może przekazywać go innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.

2.    Wynajmując nasz domek ponosicie pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń domku powstałe z winy Waszej lub odwiedzających Was osób.

3.    Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe bezwzględnie zabronione jest: palenie papierosów w domku, palenie grilla na tarasie, palenie świeczek w domku i na tarasie. W domku zainstalowaliśmy czujniki dymu, bardzo czułe!

4.    W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub jego skrócenia opłaty nie podlegają zwrotowi.

5.    Wykupiony pobyt w domku nie stanowi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków przebywających w nim osób oraz kradzieży i zniszczenia mienia należącego do Najmującego.

6.    Przyjazd ze zwierzętami domowymi jest możliwy tylko po wcześniejszym uzyskaniu na to zgody. Niestety nie więcej niż jedno stworzonko i niestety nie duże.

7.    Niestety, nie mamy tu nic dla dzieci, stąd gościmy głównie dorosłych i bardzo im się taki stan rzeczy podoba.

8.    W domku obowiązuje zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich, osiemnastek, gdyż jest to miejsce przeznaczone do „leganka”. (leganko- rzecz. oznaczający coś tam robienie w spokoju i ciszy). Jeśli szukacie miejsca na szaloną imprezę, szukajcie dalej.

9.    Czekamy na Was od godziny 15:00, żegnamy się z Wami do godziny 11:00.

10. Jeśli Wasz zdrowy rozsądek zawiedzie i nie będziecie się stosować do regulaminu, musicie się liczyć z konsekwencjami w postaci natychmiastowego opuszczenia domku, bez zwrotu kosztu wynajmu.